Το ασύρματο πληκτρολόγιο είναι ιδανικό για χρήση σε γραφείο, προσφέροντας πλήρη διάταξη QWERTY με αγγλική γλώσσα US International. Διαθέτει πλήρες μέγεθος (100%) με αριθμητικό πληκτρολόγιο και πλήκτρα Windows και hot keys για εύκολη πρόσβαση. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας στα 2.4 GHz, με εμβέλεια έως 10 μέτρα, και συνοδεύεται από δέκτη USB Type-A. Το πληκτρολόγιο λειτουργεί με δύο μπαταρίες AAA και έχει βάρος 421 γραμμάρια, ενώ οι διαστάσεις του είναι 433 x 123 x 34 mm. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, Mac, Linux, Android και ChromeOS.
| Χρήση | Για γραφείο |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα hot keys | Ναι |
| Πλήκτρα αριθμητικού πληκτρολογίου | Ναι |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Full-size (100%) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Δέκτης περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τύπος δέκτη | USB Type-A |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Όχι |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wireless |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2.4 GHz |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 1200 mAh |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 433 x 123 x 34 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 421 g |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux, Android, ChromeOS |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 65 °C |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 90 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: