Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για χρήση σε γραφείο, προσφέροντας πλήρη διάταξη πλήκτρων QWERTY με αριθμητικό πληκτρολόγιο και πλήκτρα Windows. Λειτουργεί με τεχνολογία Bluetooth 5.0 και συχνότητα 2.4 GHz, παρέχοντας εμβέλεια έως 10 μέτρα. Το πληκτρολόγιο είναι πλήρους μεγέθους, σε γκρι χρώμα, με ενδεικτικές λυχνίες LED και τροφοδοτείται από δύο μπαταρίες AAA αλκαλικής τεχνολογίας. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, Mac, Linux, Android, ChromeOS και DOS, ενώ διαθέτει δέκτη USB Type-A για σύνδεση.
| Τύπος | Πληκτρολόγιο |
| Προτεινόμενη χρήση | Γραφείο |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ασύρματη |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US International |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Πλήρους μεγέθους (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Πλήκτρα συντόμευσης | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Ενδεικτικές λυχνίες LED | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 τεμάχιο |
| Δέκτης περιλαμβάνεται | Ναι |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | USB Type-A |
| Οδηγός χρήστη | Ναι |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 μέτρα |
| Σύνδεση συσκευής | Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Πηγή τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Τύπος μπαταρίας πληκτρολογίου | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Αλκαλική |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux, Android, ChromeOS, DOS |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 65 °C |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 0 - 95 % |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 433.3 x 121.5 x 25.3 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 560 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: