Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι ένα μαύρο, κλασικό πληκτρολόγιο με διάταξη QWERTY US International, ιδανικό για χρήση σε γραφεία. Διαθέτει ανθεκτικά πλήκτρα χαμηλού προφίλ και είναι ανθεκτικό σε υγρά, προσφέροντας πρακτικότητα και αντοχή στην καθημερινή χρήση. Επιπλέον, διαθέτει αφαιρούμενο υποστήριγμα παλάμης και ενσωματωμένο αναγνώστη έξυπνων καρτών, καθιστώντας το λειτουργικό και εργονομικό. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω USB, εξασφαλίζοντας ευκολία στη χρήση και συμβατότητα με τους περισσότερους υπολογιστές.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Διάταξη | QWERTY US International |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σύνδεση | USB |
| Αφαιρούμενο υποστήριγμα παλάμης | Ναι |
| Ανθεκτικό σε υγρά | Ναι |
| Ενσωματωμένος αναγνώστης έξυπνων καρτών | Ναι |
| Πλάτος | 44.6 cm |
| Βάθος | 15.1 cm |
| Ύψος | 3.99 cm |
| Βάρος | 549 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: