Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο πληκτρολόγιο τύπου scissor διαθέτει φωτιζόμενα πλήκτρα και είναι σχεδιασμένο για συνεργασία, προσφέροντας λειτουργίες όπως χειρισμό Zoom, έλεγχο φωτισμού, αριθμητικό πληκτρολόγιο και πολυμέσα. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω 2.4 GHz και Bluetooth 5.1, ενώ συνοδεύεται από USB ασύρματο δέκτη και καλώδιο USB-C σε USB-C. Είναι κατάλληλο για χρήση σε διάφορα λειτουργικά συστήματα, όπως Windows, MacOS, Linux και Android, και έχει διάρκεια λειτουργίας έως 20 ημέρες με επαναφορτιζόμενη μπαταρία.
| Τύπος Συσκευής | Πληκτρολόγιο |
| Φωτιζόμενο | Ναι |
| Τύπος | Ασύρματο |
| Πληκτρολόγιο Πολυμέσων | Ναι |
| Πληκτρολόγιο Αριθμητικό | Ναι |
| Τεχνολογία Πληκτρολογίου | Scissors |
| Διάταξη και Τοπικοποίηση | QWERTY US International |
| Χρώμα | Graphite |
| Βάρος | 728 g |
| Πλάτος | 43.97 cm |
| Βάθος | 12.16 cm |
| Ύψος | 2.07 cm |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 |
| Ασύρματος Δέκτης | USB wireless receiver |
| Συμπεριλαμβανόμενα Αξεσουάρ | USB-C to USB-C cable |
| Λογισμικό | Dell Peripheral Manager (Windows only) |
| Απαιτήσεις Λειτουργικού Συστήματος | Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10 / 11, Apple MacOS, Linux, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Google Chrome OS, Android |
| Τύπος Μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη |
| Διάρκεια Λειτουργίας (έως) | 20 days |
| Πιστοποιήσεις | Zoom certification, AES-128 |
| Λειτουργίες Hot Keys | Zoom touch controls, backlight control, calculator, play/pause, print screen, scroll lock, programmable, multimedia |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: