Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με ασύρματη σύνδεση RF. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, που εξασφαλίζει ακρίβεια και ομαλή λειτουργία. Το εργονομικό του σχήμα είναι αμφιδέξιο και το χρώμα του μαύρο, ενώ περιλαμβάνει έναν τροχό κύλισης και τρία κουμπιά. Η ασύρματη εμβέλεια φτάνει τα 10 μέτρα, και λειτουργεί με μπαταρίες τύπου AA, με διάρκεια ζωής έως 36 μήνες. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows, Linux, Android, ChromeOS και DOS, και είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από -10 έως 65 βαθμούς Κελσίου.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Πλήκτρα | 3 |
| Μορφή | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δέκτης | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Μπαταρίες | Ναι |
| Ασύρματη εμβέλεια | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2850 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 36 μήνες |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8 x64 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mobile | Android |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS, DOS |
| Πλάτος | 62 mm |
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 39 mm |
| Βάρος | 65 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: