Το ποντίκι αυτό διαθέτει πέντε κουμπιά και είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες. Χρησιμοποιεί τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης laser με ανάλυση 3200 dpi, προσφέροντας μεγάλη ακρίβεια και ομαλή λειτουργία. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB 2.0, καθιστώντας το ιδανικό για επαγγελματική χρήση και παιχνίδια. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος και μαύρο χρώμα, με βάρος περίπου 98 γραμμάρια, προσφέροντας άνεση και εργονομία στη χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Αριθμός Κουμπιών | 5 |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 98.1 g |
| Μέγεθος | Standard |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB 2.0 |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Laser |
| Ανάλυση Κίνησης | 3200 dpi |
| Πλάτος | 6.35 cm |
| Βάθος | 11.43 cm |
| Ύψος | 3.81 cm |
| Λειτουργικό Σύστημα | Linux, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Χαρακτηριστικά | Μηχανικός τροχός κύλισης/κλίσης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: