Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι διαθέτει οπτική ανίχνευση κίνησης με ανάλυση 1600 dpi, προσφέροντας ακρίβεια και ευκολία στη χρήση. Είναι σχεδιασμένο σε κλασικό μέγεθος, κατάλληλο για καθημερινή χρήση, με τρία κουμπιά και δυνατότητα σύνδεσης μέσω USB και Bluetooth 5.0. Το ποντίκι είναι ελαφρύ, με βάρος 65 γραμμάρια, και περιλαμβάνει μπαταρία τύπου AA που προσφέρει μεγάλη διάρκεια λειτουργίας.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1600 dpi |
| Τεχνολογία Κίνησης | Οπτική |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Σύνδεση | USB, Bluetooth 5.0 |
| Επαναφορτιζόμενο | Ναι |
| Βάρος | 65 g |
| Πλάτος | 6.05 cm |
| Βάθος | 10.44 cm |
| Ύψος | 3.83 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: