Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης και ανάλυση 1600 DPI. Διαθέτει 7 πλήκτρα, εκ των οποίων 2 είναι προγραμματιζόμενα, και υποστηρίζει σύνδεση μέσω RF Wireless και Bluetooth 5.0, επιτρέποντας εύκολη και ευέλικτη χρήση. Το εργονομικό του σχήμα είναι αμφιδέξιο και το χρώμα του μαύρο, με μονοχρωματική επιφάνεια. Περιλαμβάνει νανοδέκτη USB τύπου A και λειτουργεί με μία μπαταρία AA, προσφέροντας εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης έως 10 μέτρα.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Πλήκτρα | 7 |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι, 2 |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Σχήμα | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματική |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Νανοδέκτης USB Type-A |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες (1 x AA) |
| Βάρος | 102 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 104.5 x 61.5 x 38.3 mm |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2800 mAh |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 36 μήνες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10 έως 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 έως 65 °C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Mac, Linux, Android, ChromeOS, DOS |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: