Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας ασύρματη σύνδεση μέσω RF και Bluetooth 5.0. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI, 7 κουμπιά εκ των οποίων 2 είναι προγραμματιζόμενα, και έναν τροχό κύλισης. Είναι εργονομικά σχεδιασμένο για δεξιόχειρες, με μονοχρωματικό γκρι-τιτανίου χρώμα και εύρος ασύρματης λειτουργίας έως 10 μέτρα. Τροφοδοτείται από μία μπαταρία τύπου AA αλκαλική με διάρκεια ζωής έως 36 μήνες.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία κίνησης | Οπτική |
| Αριθμός κουμπιών | 7 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | 2 |
| Τύπος κουμπιών | Πατητά κουμπιά |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Σύνδεση | RF Wireless + Bluetooth |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Φορμάτ σχεδίασης | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι, Τιτάνιο |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Περιλαμβάνεται δέκτης |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2.4 GHz |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA Αλκαλική |
| Αριθμός μπαταριών | 1 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 36 μήνες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 65 °C |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Mac, Linux, Android, ChromeOS, DOS |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 114.5 x 69.7 x 41.6 mm |
| Βάρος | 84 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: