Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για ταξίδια, προσφέροντας εργονομία και λειτουργικότητα με ασύρματη σύνδεση Bluetooth 5.0. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 4000 DPI, τρία κουμπιά και τύπο κύλισης αφής. Το σχήμα του είναι αμφιδέξιο και το χρώμα του μαύρο, ενώ υποστηρίζει λειτουργία σε διάφορα λειτουργικά συστήματα όπως Windows, Linux, Android και iOS. Τροφοδοτείται από δύο μπαταρίες AAA αλκαλικές με διάρκεια ζωής έως 24 μήνες και έχει εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης 10 μέτρα.
| Σκοπός | Ταξίδια |
| Τύπος σύνδεσης | Bluetooth 5.0 |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 4000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Αφή |
| Πλήκτρα | 3 |
| Τύπος πλήκτρων | Πατητά πλήκτρα |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Σχήμα | Αμφιδέξιο |
| Τροφοδοσία | 2 μπαταρίες AAA αλκαλικές |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 11, Windows 8.1, Windows 8.1 x64 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Red Hat Enterprise 8.2, Ubuntu 22.04 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα κινητών | Android 11.0, iOS 15 |
| Άλλα υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | ChromeOS |
| Συχνότητα λειτουργίας | 2.4 - 2.48 GHz |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 116.5 mm x 57.2 mm x 29.8 mm |
| Βάρος | 56.9 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 65 °C |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 20 - 90 % |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Μπαταρίες, Οδηγός χρήστη |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: