Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο υπολογιστής διαθέτει tower μορφή και είναι εξοπλισμένος με επεξεργαστή Intel Xeon 6325P, που προσφέρει υψηλή απόδοση για απαιτητικές εργασίες. Διαθέτει 32 GB μνήμης RAM τύπου DDR5, εξασφαλίζοντας γρήγορη και αποδοτική λειτουργία. Ο αποθηκευτικός χώρος αποτελείται από δύο SSD δίσκους των 480 GB, προσφέροντας ταχύτητα και αξιοπιστία στην αποθήκευση δεδομένων.
| Form Factor | Tower |
| Μάρκα | Intel |
| Οικογένεια | Xeon |
| Μοντέλο | 6325P |
| Μέγεθος RAM | 32 GB |
| Τύπος RAM | DDR5 |
| Αριθμός Σκληρών | 2 |
| Τύπος | SSD |
| Χρησιμοποιούμενη Πρώτη | 480 GB |
| Χρησιμοποιούμενη Δεύτερη | 480 GB |
| Τύπος Δεύτερου Δίσκου | SSD |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: