Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο υπολογιστής διαθέτει επεξεργαστή Intel Core Ultra 5 225 της γενιάς Arrow Lake με συχνότητα 3,3 GHz, προσφέροντας ισχυρή απόδοση για multitasking και απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη RAM τύπου DDR4 έχει μέγεθος 16 GB, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία σε gaming και επεξεργασία βίντεο. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι SSD 512 GB, που προσφέρει γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα και ταχύτατο boot. Το μέγεθος του υπολογιστή είναι Small Form Factor (SFF), ιδανικό για περιορισμένους χώρους εργασίας.
| Επεξεργαστής | Intel |
| Γενιά | Core Ultra 5 |
| Μοντέλο | 225 |
| Συχνότητα | 3,3 GHz |
| Γενιά | Arrow Lake |
| Μνήμη RAM Τύπος | DDR4 |
| Μνήμη RAM Μέγεθος | 16 GB |
| Αποθηκευτικός Χώρος Τύπος | SSD |
| Αποθηκευτικός Χώρος Μέγεθος | 512 GB |
| Μέγεθος Θήκης | SFF |
| Προτεινόμενη Χρήση | Performance |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Φωτισμός RGB | Όχι |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: