Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν είναι ένα μαύρο επιτραπέζιο αξεσουάρ με μονοχρωματική επιφάνεια, σχεδιασμένο για άνεση και σταθερότητα κατά τη χρήση. Διαθέτει υποστήριγμα καρπού και αντιολισθητική βάση, προσφέροντας σταθερότητα και εργονομία. Με διαστάσεις 227 mm πλάτος, 252 mm βάθος και πάχος 2 cm, είναι ελαφρύ με βάρος 99.5 g, ιδανικό για καθημερινή χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Υποστήριγμα καρπού | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 227 mm |
| Βάθος | 252 mm |
| Πάχος | 2 cm |
| Βάρος | 99.5 g |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: