Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο συγκεκριμένος unmanaged switch δικτύου προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση με 4 θύρες Gigabit Ethernet και 1 θύρα SFP για ευέλικτη διασύνδεση. Είναι σχεδιασμένος με μεταλλική θήκη σε μαύρο χρώμα, διαθέτει LED ενδείξεις κατάστασης και μπορεί να τοποθετηθεί εύκολα σε τοίχο. Η κατανάλωση ενέργειας είναι χαμηλή, μόλις 10 W, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου, καθιστώντας τον κατάλληλο για διάφορα περιβάλλοντα.
| Τύπος | Unmanaged |
| Layer | L2 |
| PoE | Όχι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| LED ενδείξεις | Κατάσταση |
| Τοποθέτηση σε τοίχο | Ναι |
| Θύρες Basic switching RJ-45 Ethernet | 4 |
| Τύπος θύρας Basic switching RJ-45 Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Θύρες SFP module | 1 |
| Υποστήριξη VLAN | Ναι |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 10 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Πλάτος | 109 mm |
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 32 mm |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: