Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Πλήθος θυρών | 13 |
| Τύπος θύρας υπολογιστή | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B |
| Τύπος θυρών hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Αλουμίνιο |
| Ενδεικτικές λυχνίες LED | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 5000 Mbit/s |
| Τροφοδοσία | DC |
| Τάση εισόδου | 100 - 240 V |
| Ρεύμα εισόδου | 1.5 A |
| Συχνότητα AC εισόδου | 50 - 60 Hz |
| Τάση εξόδου | 12 V |
| Ρεύμα εξόδου | 5 A |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows, Mac, Linux |
| Πλάτος | 53 mm |
| Βάθος | 187 mm |
| Ύψος | 23 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: