Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Πλήθος θυρών | 4 |
| Σύνδεση με υπολογιστή | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Θύρες hub | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Plug and Play | Ναι |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Τροφοδοσία | AC |
| Τάση εισόδου | 100 - 240 V |
| Ρεύμα εισόδου | 0.8 A |
| Συχνότητα AC εισόδου | 50 - 60 Hz |
| Τάση εξόδου | 12 V |
| Ρεύμα εξόδου | 2 A |
| Πλάτος | 92 mm |
| Βάθος | 54 mm |
| Ύψος | 19 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | AC adapter, Καλώδιο USB Type-A σε USB Type-C, Εγχειρίδιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: