Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το τηλεχειριστήριο παρουσίασης είναι ένα εργαλείο σχεδιασμένο για εύκολη και άνετη διαχείριση διαφανειών σε παρουσιάσεις. Διαθέτει ασημί αλουμινένιο περίβλημα που προσφέρει ανθεκτικότητα και κομψότητα. Η ασύρματη τεχνολογία 2.4 GHz επιτρέπει λειτουργία σε απόσταση έως 30 μέτρων, ενώ ο πράσινος λέιζερ δείκτης βοηθά στην επισήμανση σημαντικών σημείων κατά την παρουσίαση. Η συσκευή είναι επαναφορτιζόμενη, εξασφαλίζοντας πρακτικότητα και μακροχρόνια χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Τηλεχειριστήριο παρουσίασης |
| Χρώμα Περιβλήματος | Ασημί |
| Υλικό Περιβλήματος | Αλουμίνιο |
| Ασύρματη Τεχνολογία | 2.4 GHz |
| Μέγιστη Απόσταση Λειτουργίας | 30 m |
| Δείκτης Λέιζερ | Πράσινος |
| Μπαταρία | Επαναφορτιζόμενη |
| Πλάτος | 2.5 cm |
| Βάθος | 1.33 cm |
| Ύψος | 13.4 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: