Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για gaming και διαθέτει εργονομικό σχήμα κατάλληλο για δεξιόχειρες χρήστες. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω Bluetooth και λειτουργεί με μπαταρίες τύπου AA που περιλαμβάνονται στη συσκευασία. Διαθέτει 5 πλήκτρα και έναν κάθετο τροχό κύλισης, με ανάλυση κίνησης 1600 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και άνεση στη χρήση. Το υλικό κατασκευής είναι πλαστικό και το χρώμα του είναι μαύρο.
| Σκοπός | Gaming |
| Σύνδεση | Bluetooth |
| Πλήκτρα | 5 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Τύπος κύλισης | Ring |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατεύθυνση κύλισης | Vertical |
| Σχήμα | Right-hand |
| Εργονομικός σχεδιασμός | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Μπαταρίες περιλαμβάνονται | Ναι |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Βάρος | 120 g |
| Πλάτος | 76 mm |
| Βάθος | 75 mm |
| Ύψος | 110 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: