Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι ασύρματο με νανο USB δέκτη και σχεδιασμένο για χρήση τόσο με το δεξί όσο και με το αριστερό χέρι. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 dpi και τρία κουμπιά. Η ευαισθησία μπορεί να αλλάξει σε πραγματικό χρόνο μεταξύ 800, 1200 και 1600 dpi. Το ποντίκι έχει κλασικό μέγεθος, είναι ελαφρύ και κατασκευασμένο από πλαστικό σε μαύρο χρώμα, με ελαστικό τροχό κύλισης και ήχο κλικ χαμηλής έντασης, ιδανικό για καθημερινή χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Ασύρματος Δέκτης | Nano USB wireless receiver |
| Προσανατολισμός | Δεξιόχειρο και αριστερόχειρο |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό |
| Βάρος | 60 g |
| Μήκος | 11.3 cm |
| Πλάτος | 6.2 cm |
| Ύψος | 3.3 cm |
| Τεχνολογία Συνδεσιμότητας | Ασύρματη |
| Διασύνδεση | 2.4 GHz, USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Αριθμός Κουμπιών | 3 |
| Ανάλυση Κίνησης | 1600 dpi |
| Ευαισθησία | Ρύθμιση σε πραγματικό χρόνο 800/1200/1600 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Ήσυχο κλικ, ελαστικός τροχός κύλισης |
| Τύπος Μπαταρίας | AA |
| Διασύνδεση USB | 1 x USB - 4 pin USB Type A |
| Συμβατότητα | Plug and Play |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: