Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτή η οπτική ίνα τύπου OS2 διαθέτει δύο συνδέσμους τύπου LC/UPC και είναι σχεδιασμένη για single-mode λειτουργία. Το προϊόν έχει μπλε χρώμα και το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από πολυμερές υλικό, ενώ το ferrule είναι κεραμικό. Είναι duplex, προσφέροντας αξιόπιστη και αποδοτική σύνδεση σε δίκτυα οπτικών ινών.
| Αριθμός συνδέσμων | 2 |
| Τύπος συνδέσμου | LC/UPC |
| Duplex | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Δομή ίνας | Single-mode |
| Κατηγορία | OS2 |
| Υλικό περιβλήματος | Πολυμερές |
| Υλικό ferrule | Κεραμικό |
| Πλάτος | 29 mm |
| Βάθος | 9 mm |
| Ύψος | 13 mm |
| Βάρος | 10 g |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
| Πλάτος συσκευασίας | 20 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 20 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: