Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Ο προσαρμογέας δικτύου με δύο θύρες είναι κατασκευασμένος από ABS συνθετικά υλικά και υποστηρίζει καλώδια Cat6, προσφέροντας αξιόπιστη σύνδεση μέσω των RJ-45 CAT 5e θηλυκών συνδέσεων. Είναι κατάλληλος για λειτουργία σε θερμοκρασίες από -10 έως 50 βαθμούς Κελσίου, καθιστώντας τον ιδανικό για διάφορα περιβάλλοντα χρήσης. Με μικρές διαστάσεις και ελαφρύ βάρος, είναι εύκολος στη μεταφορά και εγκατάσταση.
| Connector(s) | RJ-45 CAT 5e F |
| Material | ABS synthetics |
| Cable standard | Cat6 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Ports quantity | 2 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Dimensions (WxDxH) | 20 x 35 x 20 mm |
| Width | 20 mm |
| Depth | 35 mm |
| Height | 20 mm |
| Package length | 2 cm |
| Package width | 60 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package height | 90 mm |
| Package weight | 9.1 g |
| Package volume | 78 cm³ |
| UK Trade Tariff code | 85366990 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: