Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθονών είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει δύο οθόνες με μέγιστο μέγεθος έως 114,3 εκατοστά και μέγιστο βάρος 20 κιλά ανά οθόνη, συνολικά 40 κιλά. Η τοποθέτηση γίνεται στο γραφείο με σφιγκτήρα, κατάλληλη για πάχη γραφείου από 1 έως 3,5 εκατοστά, ενώ ο σφιγκτήρας μπορεί να προσαρμοστεί σε πάχος έως 8 εκατοστά. Η βάση διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος και κλίση, με δυνατότητα περιστροφής 360 μοιρών και γωνίες κλίσης από -20 έως 50 μοίρες, καθώς και γωνία pivot από -90 έως 90 μοίρες. Η κατασκευή της είναι από αλουμίνιο, πλαστικό και ατσάλι, με μαύρο χρώμα και διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 2 |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 114.3 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τύπος στήριξης | Clamp |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υλικό κατασκευής | Aluminium, Plastic, Steel |
| Προσανατολισμός | Landscape/Portrait |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 20 kg |
| Μέγιστο συνολικό βάρος | 40 kg |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Μέγιστο μήκος βραχίονα επέκτασης | 54.5 cm |
| Ελάχιστο πάχος γραφείου | 1 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 3.5 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου για σφιγκτήρα | 8 cm |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι, χειροκίνητη |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -20 - 50 ° |
| Περιστροφή | Ναι, 360 ° |
| Γωνία pivot | -90 - 90 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Πόδια | Ναι, μαύρα |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 1224 x 123 x 663 mm |
| Βάρος | 8.67 kg |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Κιτ στήριξης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: