Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθόνης είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγιστο βάρος 10 κιλά και μέγιστο μέγεθος οθόνης 88,9 εκατοστά. Η τοποθέτηση γίνεται στο γραφείο με σύστημα clamp, κατάλληλο για πάχη γραφείου από 5 χιλιοστά έως 8 εκατοστά. Η βάση διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος και κλίση, με γωνίες κλίσης από -45 έως 90 μοίρες, καθώς και δυνατότητα περιστροφής 360 μοιρών και pivot από -90 έως 90 μοίρες, προσφέροντας ευελιξία στην τοποθέτηση της οθόνης. Το υλικό κατασκευής περιλαμβάνει ατσάλι, αλουμίνιο και πλαστικό, ενώ το χρώμα της είναι λευκό.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 1 |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 88.9 cm |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 10 kg |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τύπος στήριξης | Clamp |
| Ελάχιστο πάχος γραφείου | 5 mm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 8 cm |
| Χρώμα προϊόντος | White |
| Υλικό κατασκευής | Steel, Aluminium, Plastic |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Μήκος βραχίονα επέκτασης (max) | 5.82 cm |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι |
| Τύπος ρύθμισης ύψους | Manual |
| Ρύθμιση κλίσης | Ναι |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -45 - 90 ° |
| Περιστροφή | Ναι |
| Γωνία περιστροφής | 360 ° |
| Γωνία pivot | -90 - 90 ° |
| Πλάτος | 213 mm |
| Βάθος | 126 mm |
| Ύψος | 545 mm |
| Βάρος | 2.45 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: