Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Mounting kit |
| Συστατικά στήριξης | Monitor mount |
| Συνιστώμενη χρήση | Curved / flat panel |
| Τοποθέτηση | Desk-mountable |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος οθόνης | Έως 57" |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Gas spring |
| Πλάτος | 63.4 cm |
| Βάθος | 15.6 cm |
| Ύψος | 72.3 cm |
| Βάρος | 4.8 kg |
| Υλικό | Steel, aluminium, plastic |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Διαχείριση καλωδίων | Integrated cable management |
| Κλίση | -75° έως 75° |
| Περιστροφή | -90° έως 90° |
| Swivel | -90° έως 90° |
| Ρυθμίσεις | Tilt, pivot, rotation, height, depth |
| Μέγιστο φορτίο | 27 kg |
| Συμμορφούμενα πρότυπα | IGR |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: