Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το σετ στήριξης οθόνης αποτελεί μια πρακτική και ανθεκτική λύση για την τοποθέτηση καμπυλωτών ή επίπεδων οθονών έως 57 ιντσών. Κατασκευασμένο από ατσάλι, αλουμίνιο και πλαστικό, προσφέρει σταθερότητα και ευκολία στη χρήση με δυνατότητα ρύθμισης κλίσης, περιστροφής, ύψους και βάθους. Η ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων εξασφαλίζει τακτοποιημένο χώρο εργασίας, ενώ η συμβατότητα με πρότυπα VESA 100x100 mm και 75x75 mm καθιστά το προϊόν ευέλικτο για διάφορες οθόνες.
| Τύπος | Mounting kit |
| Προτεινόμενη χρήση | Καμπυλωτή / επίπεδη οθόνη |
| Τοποθέτηση | Τοποθέτηση σε γραφείο |
| Προτεινόμενο μέγεθος οθόνης | Έως 57" |
| Πλήθος οθονών | 1 |
| Διαχείριση καλωδίων | Ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Πλάτος | 63.4 cm |
| Βάθος | 15.6 cm |
| Ύψος | 72.3 cm |
| Βάρος | 4.8 kg |
| Υλικό | Ατσάλι, αλουμίνιο, πλαστικό |
| Μέγιστο φορτίο βάρους | 27 kg |
| Ρύθμιση κλίσης | -75° έως 75° |
| Περιστροφή | -90° έως 90° |
| Swivel | -90° έως 90° |
| Ρυθμίσεις | Κλίση, pivot, περιστροφή, ύψος, βάθος |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Αμορτισέρ αερίου |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: