Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου με τύπο σύνδεσης CAT 8.1 προσφέρει υψηλές επιδόσεις με υποστήριξη 40 Gigabit Ethernet. Είναι κατασκευασμένο με τεχνολογία θωρακισμένου συνεστραμμένου ζεύγους (STP) και διαθέτει επιχρυσωμένους συνδέσμους πάνω σε νικέλιο για καλύτερη αγωγιμότητα και αντοχή. Ο σύνδεσμος RJ-45 αρσενικός είναι σχεδιασμένος για εύκολη εγκατάσταση χωρίς εργαλεία, με κωδικοποιημένα χρώματα και ενισχυμένη θωράκιση για αντοχή σε καταπονήσεις. Το προϊόν συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 70 βαθμούς Κελσίου.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Network connector - CAT 8.1 - IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt |
| Τεχνολογία | Shielded twisted pair (STP) |
| Σύνδεσμος | RJ-45 - male |
| Επιχρυσωμένος Σύνδεσμος | Gold over nickel |
| Δυνατότητες | 40 Gigabit Ethernet, field assembly, toolless, colour coded connectors, strain relief, zinc die-cast housing, phosphor bronze contacts, 30 N insertion force, for stranded and solid 22/1 to 26/7 AWG cable |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | EN 50173-1, ISO/IEC 11801 Ed. 3, EIA/TIA 568A, EIA/TIA 568B, ANSI/TIA-568-C.2, IEC 60603-7-81 - up to 2000 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
| Βάρος Αποστολής | 20 g |
| Διαστάσεις Αποστολής (ΠxΒxΥ) | 2 cm x 4 cm x 1 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: