Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν είναι ένας USB 2.0 hub με τέσσερις θύρες USB-A, σχεδιασμένο για να επεκτείνει τις δυνατότητες σύνδεσης του υπολογιστή σας. Διαθέτει ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων έως 480 Mbit/s και υποστηρίζει λειτουργία hot-swap, επιτρέποντας την προσθαφαίρεση συσκευών χωρίς να χρειάζεται επανεκκίνηση. Το καλώδιο του έχει μήκος 0,66 μέτρα και το hub είναι διαθέσιμο σε μαύρο και ασημί χρώμα. Είναι συμβατό με διάφορα λειτουργικά συστήματα Windows και Mac OS X, προσφέροντας ευκολία στη χρήση με λειτουργία plug and play.
| Πλήθος θυρών | 4 |
| Τύπος θύρας υποδοχής | USB 2.0 Mini-B |
| Τύπος θυρών hub | USB 2.0 |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 480 Mbit/s |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Ασημί |
| Υποστήριξη hot-swap | Ναι |
| Plug and Play | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 0.66 m |
| Τροφοδοσία | DC |
| Εισόδου τάση | 5 V |
| Εισόδου ρεύμα | 2 A |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.0 Cheetah έως Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Πλάτος | 70 mm |
| Βάθος | 40 mm |
| Ύψος | 14.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: