Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Συσκευής | Hub - 7 θύρες |
| Τύπος Κουτιού | Επιτραπέζιο |
| Υποκατηγορία | USB |
| Θύρες | 7 x SuperSpeed USB 3.0 |
| Χρώμα | Μεταλλικό |
| Συμβατά Πρότυπα | USB 1.1, USB 2.0, USB 3.0 |
| Διεπαφές | 7 x USB 3.0 Type A |
| Τροφοδοσία | Εξωτερικό τροφοδοτικό 5 V - 3.5 A |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | 1 x USB καλώδιο - 1 cm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 14.4 cm x 4.2 cm x 1.4 cm |
| Διαστάσεις Αποστολής (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 17 cm x 12.5 cm x 3.9 cm |
| Βάρος Αποστολής | 330 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: