Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων σύμφωνα με το πρότυπο IEEE 802.3. Κατασκευασμένο με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και καλώδιο 8 αγωγών σε 4 ζεύγη, προσφέρει υψηλή απόδοση και μειωμένη παρεμβολή. Η θωράκιση του είναι Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που εξασφαλίζει μειωμένη εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει χρυσούς ακροδέκτες RJ-45 και μήκος 2 μέτρων, ιδανικό για σύνδεση δικτύου με προστασία από σπασίματα και παρεμβολές.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επικαλυμμένος Συνδετήρας | Gold |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Grey |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Συμβατότητα Προτύπων | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, EN 50173, TIA/EIA 568B - up to 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, molded, snagless, PoE+ Ready, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), length indication, kink protection, latch protection, poly bag package |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: