Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος σύνδεσης δικτύου | Ethernet LAN/Wireless LAN |
| Πρότυπα δικτύου | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Μέγιστη ταχύτητα Wi-Fi | 300 Mbit/s |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Ενδεικτικές λυχνίες LED | Link, Power, USB |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Χώρα προέλευσης | Ταϊβάν |
| Ταχύτητες Ethernet LAN | 10, 100 Mbit/s |
| Αλγόριθμοι ασφάλειας | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA2 |
| Υποστηριζόμενα πρωτόκολλα δικτύου | IPv4 TCP/IP |
| Εσωτερική μνήμη | 64 MB |
| Τροφοδοσία AC εισόδου | 100 - 240 V, 50 - 60 Hz |
| Τάση εξόδου προσαρμογέα AC | 5 V |
| Ρεύμα εξόδου προσαρμογέα AC | 2 A |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά Mac OS X | 10.7 Lion, 10.8 Mountain Lion, 10.9 Mavericks, 10.10 Yosemite, 10.11 El Capitan, 10.12 Sierra, 10.13 High Sierra, 10.14 Mojave |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 69 mm x 103 mm x 28 mm |
| Βάρος | 89.8 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (Π x Β x Υ) | 147 mm x 71 mm x 210 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 760 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: