Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 7 μέτρα προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10.000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση F/FTP (FFTP) για καλύτερη προστασία από παρεμβολές και διαθέτει θήκη από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί και ευθείς, με επικάλυψη από μπρούντζο και χρυσό για βελτιωμένη αγωγιμότητα. Το καλώδιο είναι στρογγυλό, με ευέλικτο αγωγό από χαλκό και μέγεθος σύρματος 32/7 AWG, υποστηρίζοντας επίσης τροφοδοσία Power over Ethernet (PoE+) για επιπλέον λειτουργικότητα.
| Μήκος καλωδίου | 7 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικός |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικός |
| Μορφή ακροδέκτη 1 | Ευθεία |
| Μορφή ακροδέκτη 2 | Ευθεία |
| Επικάλυψη επαφών ακροδέκτη | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό θήκης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστήριξης PoE | PoE+ |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: