Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,3 μέτρα προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Διαθέτει θωράκιση F/FTP (FFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί και ευθείς, με επικάλυψη από μπρούντζο και χρυσό για καλύτερη αγωγιμότητα. Το καλώδιο είναι στρογγυλό, με ευέλικτο αγωγό από χαλκό και μέγεθος σύρματος 32/7 AWG. Υποστηρίζει Power over Ethernet (PoE+) για τροφοδοσία μέσω δικτύου.
| Μήκος καλωδίου | 0.3 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Μορφή ακροδέκτη 1 | Ευθεία |
| Μορφή ακροδέκτη 2 | Ευθεία |
| Επικάλυψη επαφών ακροδέκτη | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστήριξης PoE | PoE+ |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -20 - 60 °C |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: