Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,5 μέτρα προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10.000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση F/FTP (FFTP) και διαθέτει θήκη από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει στρογγυλό σχήμα και ευέλικτο αγωγό από χαλκό, με διατομή 32/7 AWG. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί, ευθείς και επιχρυσωμένοι με μπρούντζο/χρυσό, υποστηρίζοντας επίσης Power over Ethernet (PoE+) για τροφοδοσία μέσω δικτύου. Η εξωτερική διάμετρος του καλωδίου είναι 3,8 mm και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Χρώμα προϊόντος | Κίτρινο |
| Τύπος θωράκισης | F/FTP (FFTP) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Υλικό θήκης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Διάμετρος εξωτερική | 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος PoE υποστηριζόμενος | PoE+ |
| Ακροδέκτης 1 | RJ-45 |
| Ακροδέκτης 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδεκτών | Αρσενικό |
| Μορφή ακροδεκτών | Ευθεία |
| Επικάλυψη επαφών ακροδεκτών | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: