Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6a τύπου patch με τεχνολογία F/FTP προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση έως 10 Gbps. Είναι κατασκευασμένο με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Διαθέτει θύρες RJ-45 αρσενικές και υποστηρίζει το πρότυπο καλωδίωσης T568B. Το καλώδιο έχει μήκος 1,5 μέτρο και διάμετρο 3,8 mm, ενώ είναι ευέλικτο με μικρή ακτίνα κάμψης 57 mm, ιδανικό για χρήση σε περιβάλλοντα που απαιτούν υψηλή απόδοση και αξιοπιστία.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Εξωτερικής Θήκης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| Μήκος | 1.5 m |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Χρώμα | Grey |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, slim, PoE+ Ready, bare copper, 1:1 pinout, up to 10 Gbps, 750 mating cycles, flexible, bending radius 57mm, Near-End Crosstalk (NEXT) |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, IEEE 802.3, EN 60603-7-4, EIA/TIA 568B, TIA/EIA-364-21 - up to 500 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: