Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 1 μέτρο προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Διαθέτει θωράκιση F/FTP (FFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) για αυξημένη ασφάλεια. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί και ευθείς, με επικάλυψη από μπρούντζο και χρυσό για καλύτερη αγωγιμότητα. Το καλώδιο είναι στρογγυλό, με ευέλικτο αγωγό από χαλκό και μέγεθος σύρματος 32/7 AWG. Υποστηρίζει επίσης Power over Ethernet (PoE+) για τροφοδοσία μέσω δικτύου.
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Μορφή ακροδέκτη 1 | Ευθεία |
| Μορφή ακροδέκτη 2 | Ευθεία |
| Επικάλυψη επαφών ακροδέκτη | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστήριξης PoE | PoE+ |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμ. |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: