Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 1 μέτρο προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10.000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Διαθέτει θωράκιση F/FTP (FFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το περίβλημά του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) για αυξημένη ασφάλεια. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί και ευθείς, με επικάλυψη από μπρούντζο και χρυσό, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη σύνδεση. Το καλώδιο είναι μαύρο, στρογγυλό και διαθέτει ευέλικτο αγωγό από χαλκό, κατάλληλο για χρήση με Power over Ethernet (PoE+) συσκευές.
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικός |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικός |
| Μορφή ακροδέκτη 1 | Ευθύς |
| Μορφή ακροδέκτη 2 | Ευθύς |
| Επικάλυψη επαφών ακροδέκτη | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστηριζόμενου PoE | PoE+ |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: