Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 1 μέτρο προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10.000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση F/FTP (FFTP) για προστασία από παρεμβολές και διαθέτει θήκη από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο είναι στρογγυλό, με ευέλικτο αγωγό από χαλκό και διατομή 32/7 AWG. Υποστηρίζει Power over Ethernet (PoE) τύπου PoE+ και διαθέτει δύο αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 με ευθύγραμμο σχεδιασμό και επικάλυψη επαφών από μπρούντζο και χρυσό. Το εξωτερικό του διάμετρο είναι 3,8 mm και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | F/FTP (FFTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο |
| Συνδέσμους 1 | RJ-45 |
| Συνδέσμους 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Μορφή συνδέσμου 1 | Ευθύγραμμος |
| Μορφή συνδέσμου 2 | Ευθύγραμμος |
| Επικάλυψη επαφών συνδέσμου | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Υλικό θήκης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Power over Ethernet (PoE) | Ναι |
| Τύπος υποστηριζόμενου PoE | PoE+ |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -20 - 60 °C |
| Εξωτερική διάμετρος | 3.8 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: