Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία F/FTP και ακολουθεί το πρότυπο καλωδίωσης T568B, προσφέροντας αξιόπιστη σύνδεση με χαμηλή παρεμβολή. Το περίβλημα του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Με μήκος 2 μέτρα και διάμετρο 3.8 mm, το καλώδιο είναι ευέλικτο και κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα με αυστηρές απαιτήσεις ποιότητας και απόδοσης.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Πρότυπο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| Μήκος | 2 m |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Συνδετήρες | RJ-45 - αρσενικό / RJ-45 - αρσενικό |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Δυνατότητες | Halogen-free, snagless, slim, PoE+ Ready, bare copper, 1:1 pinout, up to 10 Gbps, 750 mating cycles, flexible, bending radius 57mm, Near-End Crosstalk (NEXT) |
| Συμβατότητα Προτύπων | IEC 60332-1, IEC 61034, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, ISO/IEC 11801-1, IEEE 802.3, EN 60603-7-4, EIA/TIA 568B, TIA/EIA-364-21 - up to 500 MHz |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: