Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 3 μέτρα προσφέρει υψηλές ταχύτητες μεταφοράς δεδομένων έως 10.000 Mbit/s και συχνότητα λειτουργίας 500 MHz. Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση F/FTP (FFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό του περιβλήματος είναι Low smoke zero halogen (LSZH), φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει δύο αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 με ευθύγραμμο σχεδιασμό και επικάλυψη επαφών από μπρούντζο και χρυσό, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη σύνδεση. Το καλώδιο είναι στρογγυλό, με ευέλικτο αγωγό από χαλκό και διάμετρο 3,8 mm, υποστηρίζοντας επίσης Power over Ethernet (PoE+) για τροφοδοσία συσκευών μέσω του καλωδίου δικτύου.
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Τύπος θωράκισης | F/FTP (FFTP) |
| Συνδέσεις | RJ-45 αρσενικό - RJ-45 αρσενικό |
| Μορφή συνδέσμων | Ευθύγραμμοι |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Τύπος αγωγού | Ευέλικτος |
| Διάμετρος εξωτερικού καλύμματος | 3.8 mm |
| Υποστήριξη Power over Ethernet (PoE) | Ναι, PoE+ |
| Ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων | 10000 Mbit/s |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 32/7 |
| Επικάλυψη επαφών συνδέσμων | Μπρούντζος/Χρυσός |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: