Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για υψηλές ταχύτητες μετάδοσης δεδομένων έως 10 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία F/FTP και ακολουθεί το πρότυπο καλωδίωσης T568B, προσφέροντας αξιόπιστη σύνδεση με χαμηλή παρεμβολή. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και HDPE, εξασφαλίζοντας ασφάλεια και ανθεκτικότητα. Με μήκος 2 μέτρα και διάμετρο 3.8 mm, το καλώδιο είναι ευέλικτο και κατάλληλο για χρήση σε περιβάλλοντα που απαιτούν PoE+ και υψηλή αντοχή σε κάμψη.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | F/FTP |
| Πρότυπο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) / HDPE |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Διάμετρος | 3.8 mm |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικό |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| Δυνατότητες | Halogen-free, slim, PoE+ Ready, bare copper, 1:1 pinout, έως 10 Gbps, 750 mating cycles, ευέλικτο, ακτίνα κάμψης 57mm, Near-End Crosstalk (NEXT) |
| Εύρος Θερμοκρασίας Λειτουργίας | -20 °C έως 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: