Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο οπτικών ινών τύπου G.657.A2 με μήκος 5 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων με χαμηλή απώλεια εισαγωγής 0.3 dB και υψηλή απόδοση επιστροφής 60 dB. Διαθέτει στρογγυλό σχήμα και είναι κατασκευασμένο από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH), που εξασφαλίζει ασφάλεια σε περιβάλλοντα με περιορισμένο καπνό και χωρίς τοξικά αέρια. Οι συνδέσεις είναι αρσενικού τύπου SC/APC, κατάλληλες για single-mode οπτικές ίνες με διάμετρο πυρήνα 9 µm και διάμετρο επικάλυψης 125 µm. Το καλώδιο υποστηρίζει μήκος κύματος 1310 nm και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -25 έως 70 °C, καθιστώντας το ιδανικό για διάφορες εφαρμογές δικτύωσης.
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Τύπος καλωδίου | SC/APC |
| Τύπος οπτικής ίνας | G.657.A2 |
| Σχήμα καλωδίου | Στρογγυλό |
| Φύλο συνδέσμου 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδέσμου 2 | Αρσενικό |
| Χρώμα προϊόντος | Πράσινο, Λευκό |
| Διάμετρος πυρήνα | 9 µm |
| Διάμετρος επικάλυψης | 125 µm |
| Δομή ίνας | Single-mode |
| Υποστηριζόμενα μήκη κύματος | 1310 nm |
| Απώλεια εισαγωγής | 0.3 dB |
| Απώλεια επιστροφής | 60 dB |
| Υλικό επικάλυψης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Plug and Play | Ναι |
| Διάμετρος καλωδίου | 3 mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -25 - 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: