Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Πάνελ κάλυψης |
| Μέγεθος Rack | 19 " |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Rack capacity | 3U |
| Χώρα προέλευσης | Τουρκία |
| Πλάτος | 483 mm |
| Βάθος | 12 mm |
| Ύψος | 133 mm |
| Μέγεθος (imperial) | 48.3 cm |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 490 x 180 x 20 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 600 g |
| Όγκος συσκευασίας | 1764 cm³ |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: