Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο θηλυκός συνδετήρας δικτύου τύπου RJ-45 είναι κατάλληλος για καλώδια CAT 6a και συμμορφώνεται με το πρότυπο IEEE 802.3an. Διαθέτει θωράκιση για καλύτερη προστασία από παρεμβολές και μπορεί να εγκατασταθεί εύκολα χωρίς εργαλεία, τόσο σε συνεστραμμένα όσο και σε στερεά καλώδια. Οι διαστάσεις του είναι 1.165 cm πλάτος και 1.58 cm ύψος, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -40°C έως 60°C.
| Network Cable Type | Network connector - CAT 6a - IEEE 802.3an |
| Technology | Shielded |
| Features | Field-installable, toolless, for stranded and solid cable |
| Connector | RJ-45 - male |
| Width | 1.165 cm |
| Height | 1.58 cm |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: