Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το λευκό επίπεδο καλώδιο διαθέτει σύνδεσμο RJ-45 θηλυκού τύπου και σύνδεσμο LSA, υποστηρίζοντας την τεχνολογία καλωδίωσης 10/100/100Base-T(X). Είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη σύνδεση δικτύου με διαστάσεις 35 mm πλάτος, 20 mm βάθος και 25 mm ύψος. Το προϊόν προέρχεται από την Κίνα και συσκευάζεται σε πακέτο με ένα τεμάχιο.
| Construction type | Flat |
| Product colour | White |
| Connector 1 | RJ-45 |
| Connector 2 | LSA |
| Connector 1 gender | Female |
| Cabling technology | 10/100/100Base-T(X) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 35 mm |
| Depth | 20 mm |
| Height | 25 mm |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85369010 |
| Package width | 75 mm |
| Package height | 110 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: