Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το προϊόν είναι μια θύρα τύπου Keystone, κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές δικτύωσης και τηλεπικοινωνιών. Διατίθεται σε δύο χρώματα, μαύρο και λευκό, και κατασκευάζεται από ανθεκτικό υλικό ABS. Η επιχρύσωση των επαφών του συνδέσμου είναι από νικέλιο και χρυσό, εξασφαλίζοντας αξιόπιστη σύνδεση και αντοχή στη φθορά. Είναι ελαφρύ και συμπαγές, με διαστάσεις που το καθιστούν εύκολο στην εγκατάσταση και χρήση σε διάφορα περιβάλλοντα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Λευκό |
| Υλικό περιβλήματος | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Τύπος | Keystone |
| Τεμάχια | 1 τεμ. |
| Επιχρύσωση επαφών συνδέσμου | Νικέλιο/Χρυσό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (T-T) | -10 - 50 °C |
| Πλάτος | 35 mm |
| Βάθος | 25 mm |
| Ύψος | 17 mm |
| Βάρος | 12 g |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 85369010 |
| Πλάτος συσκευασίας | 80 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 100 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: