Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η modular υποδοχή τύπου Keystone CAT 6a είναι σχεδιασμένη για εύκολη και γρήγορη εγκατάσταση χωρίς τη χρήση εργαλείων. Κατασκευασμένη από επινικελωμένο κράμα ψευδαργύρου, προσφέρει υψηλή αντοχή και αξιοπιστία. Υποστηρίζει τεχνολογία shielded και είναι συμβατή με τα πρότυπα IEEE 802.3af, IEEE 802.3at και IEEE 802.3bt, καθιστώντας την ιδανική για εφαρμογές PoE και PoE+. Διαθέτει μία θύρα RJ-45 θηλυκή και υποστηρίζει τα wiring schemes T568A και T568B, ενώ περιλαμβάνει προστατευτικό κάλυμμα από σκόνη.
| Τύπος Προϊόντος | Modular insert - CAT 6a - compact, tool-free |
| Υλικό Προϊόντος | Nickel plated zinc die-cast |
| Βάρος | 22 g |
| Αριθμός Θυρών | 1 port |
| Τύπος Τερματισμού | LSA (Krone) |
| Τεχνολογία | Shielded |
| Σχήμα Καλωδίωσης | T568A/B |
| Τύπος Συνδέσμου | 1 x RJ-45 female |
| Προστατευτικό Κάλυμμα | Dust cover |
| Υποστήριξη PoE | PoE support, PoE+ support |
| Επαφές | Phosphor bronze contacts, gold/nickel contacts |
| Συμβατά Πρότυπα | IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3bt, GHMT, 4PPoE, EIA/TIA 568A, EIA/TIA 568B, EN 50173-1, ISO/IEC 11801 Ed. 3, IEC 60603-7-51, ANSI/TIA-568-C.2 |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: