Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η modular ένθετη υποδοχή CAT 6a είναι κατασκευασμένη από κράμα ψευδαργύρου με υψηλή αντοχή και αξιοπιστία. Διαθέτει μία θύρα RJ-45 θηλυκή και υποστηρίζει τεχνολογία shielded twisted pair (STP) για βελτιωμένη απόδοση και προστασία από παρεμβολές. Η σύνδεση γίνεται με τύπο τερματισμού LSA (Krone) και το προϊόν συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα όπως IEC και ISO. Είναι σχεδιασμένη για εύκολη εγκατάσταση χωρίς εργαλεία, με χρυσούς ακροδέκτες και φερρουλίνες από ορείχαλκο, προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή σύνδεση σε δίκτυα υψηλών απαιτήσεων.
| Τύπος Προϊόντος | Modular insert - CAT 6a |
| Υλικό Προϊόντος | Die-cast zinc |
| Πλήθος Θυρών | 1 port |
| Τύπος Τερματισμού | LSA (Krone) |
| Τεχνολογία | Shielded twisted pair (STP) |
| Χαρακτηριστικά | Keystone type, toolless, phosphor bronze split sleeves, gold-plated connectors |
| Συνδετήρας | 1 x RJ-45 female |
| Πλάτος | 1.45 cm |
| Βάθος | 3.53 cm |
| Ύψος | 1.95 cm |
| Βάρος | 19.05 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | IEC 60603-7-51, ISO/IEC 11801:2010-04, IEC 60603-7-5, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C.2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: