Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το προϊόν είναι μια μαύρη μεταλλική θήκη με διαστάσεις 35 mm πλάτος, 80 mm βάθος και 26 mm ύψος, και βάρος 40 γραμμάρια. Είναι σχεδιασμένο για να υποστηρίζει καλώδια με μέγεθος AWG από 22 έως 26, προσφέροντας αξιόπιστη στήριξη ή επέκταση καλωδίων. Κατασκευάζεται στην Κίνα και είναι κατάλληλο για εφαρμογές που απαιτούν ανθεκτικό και ελαφρύ υλικό.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό θήκης | Μέταλλο |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πλάτος | 35 mm |
| Βάθος | 80 mm |
| Ύψος | 26 mm |
| Βάρος | 40 g |
| AWG μέγεθος καλωδίου (ελάχιστο) | 22 |
| AWG μέγεθος καλωδίου (μέγιστο) | 26 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: