Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η συσκευή UPS τύπου Line-Interactive προσφέρει αξιόπιστη προστασία για ηλεκτρονικές συσκευές με ισχύ εξόδου 360 W και χωρητικότητα 0.6 kVA. Διαθέτει ψευδοημιτονοειδή κυματομορφή και αυτόματη ρύθμιση τάσης (AVR), εξασφαλίζοντας σταθερή παροχή ρεύματος σε εύρος εισόδου από 162 V έως 290 V. Η συσκευή έχει σχεδιασμό τύπου Tower σε μαύρο χρώμα, με οθόνη LCD και LED ενδείξεις, ενώ υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB και διαθέτει δύο AC πρίζες τύπου E/F με βύσμα τύπου F. Επιπλέον, παρέχει προστασία από υπερτάσεις και διαθέτει ηχητικές ειδοποιήσεις για διάφορες καταστάσεις λειτουργίας.
| UPS topology | Line-Interactive |
| Output power capacity | 0.6 kVA |
| Output power | 360 W |
| Waveform | Pseudo sine |
| Form factor | Tower |
| Product colour | Black |
| Display type | LCD |
| LED indicators | Yes |
| AC outlet types | Type E / F |
| Power plug | Type F |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| USB port | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB port type | USB Type-B |
| Modem (RJ-11) ports | 2 |
| Input operation voltage (min) | 162 V |
| Input operation voltage (max) | 290 V |
| Input frequency | 50 Hz |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output voltage regulation | 10 % |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Transfer time (Line Mode to Battery Mode) | 2 ms |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Noise level | 40 dB |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection features | Modem |
| Power protection features | Battery discharge, Overcharge, Overload |
| Audible alarm(s) | Yes |
| Audible alarm modes | Alarm when on battery, Fault, Low battery alarm, Overload alarm |
| Auto-restart | Yes |
| Battery capacity | 7 Ah |
| Battery voltage | 12 V |
| Number of batteries supported | 1 |
| Battery recharge time(90%) | 6 h |
| Cold start | Yes |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Width | 101 mm |
| Depth | 298 mm |
| Height | 142 mm |
| Weight | 4.35 kg |
| Nominal output voltage | 230 V |
| Nominal input voltage | 230 V |
| Harmonized System (HS) code | 85078000 |
| Country of origin | China |
| UK Trade Tariff code | 85044085 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: