Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση διαχείρισης καλωδίων με δακτυλίους είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε ράφι (rack) και προσφέρει οργανωμένη διαχείριση καλωδίων σε επαγγελματικά περιβάλλοντα. Κατασκευασμένη από ανθεκτικό ατσάλι, διαθέτει 4 δακτυλίους για την ασφαλή συγκράτηση των καλωδίων, ενώ το ελαφρύ γκρι χρώμα της (RAL 7035) ταιριάζει αρμονικά με τον εξοπλισμό του 19 ιντσών rack. Με ύψος 1U και διαστάσεις 48.2 x 7.2 x 4.4 cm, είναι ιδανική για την οργάνωση και προστασία των καλωδίων, προσφέροντας τρεις εισόδους καλωδίων για ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Προϊόντος | Πάνελ διαχείρισης καλωδίων με δακτυλίους |
| Τοποθέτηση | Τοποθετήσιμο σε ράφι (rack) |
| Περιεχόμενο Συσκευασίας | 4 x δακτύλιοι διαχείρισης καλωδίων |
| Υλικό Προϊόντος | Ατσάλι |
| Χρώμα Περιβλήματος | Ανοιχτό γκρι, RAL 7035 |
| Ύψος (Μονάδες Rack) | 1U |
| Πλάτος | 48.2 cm |
| Βάθος | 7.2 cm |
| Ύψος | 4.4 cm |
| Βάρος | 290 g |
| Μέγεθος Rack | 19" |
| Χαρακτηριστικά | 3 είσοδοι καλωδίων |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: